TuTo mukana luokkalätkässä

»
Takaisin
»
Lisää uutisia

TuTo juniorijääkiekko on tälläkin kaudella mukana yhdessä Turun kaupungin, Suomen Jääkiekkoliiton, TuKV:n ja TPS:n kanssa järjestettävässä luokkalätkä-tapahtumassa. Luokkalätkä järjestetään jo 14. kerran ja tapahtumassa eskarilaiset sekä 1.- ja 2.-luokkalaiset

Lue lisää »

TuTo juniorijääkiekko on tälläkin kaudella mukana yhdessä Turun kaupungin, Suomen Jääkiekkoliiton, TuKV:n ja TPS:n kanssa järjestettävässä luokkalätkä-tapahtumassa. Luokkalätkä järjestetään jo 14. kerran ja tapahtumassa eskarilaiset sekä 1.- ja 2.-luokkal

Lue lisää »
»
Lisää uutisia
Tiedotteet
Ei tiedotteita
Poimintoja jaoston otteluista
E2E2AA
24
Mar
klo 19:00
Salo
Kiekkohait Team - White White
B1B-nuorten Mestis karsinta
24
Mar
klo 17:50
Impivaara 1
TPS Akatemia -
C2C2 AA
24
Mar
klo 16:35
Varissuo 1
- VG-62 Lions
E2E2AAA
24
Mar
klo 16:00
Varissuo 1
Blue Blue - TPS Bobit
D2D2 AAA
24
Mar
klo 15:40
Pori Astora
Ässät Panthers - Tuk-V Valkoinen Tuk-V Valkoinen
E1E1A
24
Mar
klo 14:30
Varissuo 1
Red Red - PaRa White
D1Länsirannikko D1 AA
24
Mar
klo 13:10
Loimaa
Rockets - White White
D2D2 AAA
24
Mar
klo 12:00
Forssa
Fops Vihreä - Blue Blue
D1Länsirannikko D1 AAA
24
Mar
klo 11:15
Varissuon jäähalli
Blue Blue - Ässät Black
E1E1AA
24
Mar
klo 8:30
Varissuo 2
White White - VG-62
C1C nuorten Mestis
24
Mar
klo 7:00
Varissuo 1
- Team Estonia
D2D2 AAA
23
Mar
klo 17:00
Varissuo 1
Blue Blue - TPS Elorannat
D2D2 AAA
23
Mar
klo 15:30
Varissuo 2
TukV-Valkoinen TukV-Valkoinen - Fops vihreä
C1C nuorten Mestis
23
Mar
klo 14:50
Espoonlahti
Kiekko-Espoo -
E2E2A
23
Mar
klo 14:00
Varissuo 2
Red Red - TuKV
D2D2 AA
23
Mar
klo 13:00
Panelia
PaRa - TUKV Vihreä TUKV Vihreä
F2Leijonaliiga, lohko 6a
23
Mar
klo 12:10
Tarvasjoen jäähalli
TarU - Valkoinen Valkoinen
F2Leijonaliiga, lohko 6a
23
Mar
klo 12:10
Tarvasjoen jäähalli
TarU - White White
D1Länsirannikko D1 AAA
23
Mar
klo 10:45
Urheilukentänkatu 6, 30100 Forssa
FoPS Vihreä - Blue Blue
E1E1AAA
22
Mar
klo 18:00
Impivaara
TPS Kaitsut - Blue Blue
D2D2 AA
21
Mar
klo 18:20
Impivaara 1
TPS Rintsit - TUKV Vihreä TUKV Vihreä
D1Länsirannikko D1 AA
20
Mar
klo 19:30
Varissuo 2
White White - TPS Sepot
D2D2 AA
20
Mar
klo 18:15
Varissuo 1
White White - TPS Rintsit
E1E1AAA
20
Mar
klo 18:00
Varissuo 2
Blue Blue - TPS Juusot
B1B-nuorten Mestis karsinta
17
Mar
klo 19:20
Kupittaa
- Ässät Akatemia
E1E1AA
17
Mar
klo 18:15
Salo
Kiekkohait - White White
D2D2 AAA
17
Mar
klo 17:35
Varissuo 2
TukV-Valkoinen - TPS Elorannat TPS Elorannat
D1Länsirannikko D1 AAA
17
Mar
klo 15:45
Varissuon jäähalli
Blue Blue - VG-62 Musta
E1E1A
17
Mar
klo 15:30
Varissuo
Red Red - UJK
4-4
D1Länsirannikko D1 AA
17
Mar
klo 15:00
Kankaanpää
KJK Blue - White White
C1C nuorten Mestis
17
Mar
klo 14:45
Sentteri Rs
Ilves Team -
E1E1AAA
17
Mar
klo 14:30
Säkylä
LäKi - Blue Blue
7-1
C2C2 AA
17
Mar
klo 12:35
Varissuo 2
- LäKi
E2E2AA
17
Mar
klo 11:45
Varissuo
White White - Kiekkohait
D2D2 AA
17
Mar
klo 11:35
Parainen
Parsport Red - White White
D2D2 AAA
17
Mar
klo 8:30
Kankaanpää
KJK Blue - Blue Blue
E2E2AA
16
Mar
klo 19:15
Tuki-Areena, Rauma
Lukko - White White
7-2
D2D2 AA
16
Mar
klo 18:00
Varissuo 2
White White - FoPS Valkoinen
C2C2 AA
16
Mar
klo 16:35
Varissuo 2
- TuK-V
B1B-nuorten Mestis karsinta
16
Mar
klo 13:50
Kaarela 1
K-Kissat -
C1C nuorten Mestis
16
Mar
klo 13:30
Varissuo 2
- HCK Salamat
E2E2A
16
Mar
klo 13:20
Impivaara 1
TPS Rasset - Red Red
1-9
E2E2AAA
16
Mar
klo 12:40
Luvia
Ässät Jeput - Blue Blue
4-14
F2Leijonaliiga, lohko 6a
16
Mar
klo 12:30
Varissuo 2
Valkoinen Valkoinen - SoPa
F2Leijonaliiga, lohko 6a
16
Mar
klo 12:30
Varissuo 2
White White - SoPa
D1Länsirannikko D1 AAA
16
Mar
klo 10:15
Impivaaran jäähalli
TPS Jortsut - Blue Blue
E1E1AA
12
Mar
klo 19:15
Varissuo 2
TuKV - White White
9-4
Ei tapahtumia
Poimintoja muilta sivustoilta
11.11.2019 Joulukonsertti lähestyy » (Seuran etusivu)
07.11.2019 Turun Toverit ry:n syysvuosikokous » (Seuran etusivu)
Videot
Jääkiekko
«  Marraskuu   »
Kategoriat