TOK Seurabonus uudistui
SeuraJulkaistu: 08.04.2022 00.00

TOK Seurabonus uudistui

TuTo ry on kuulunut jo pitkään TOK Seurabonus -ohjelmaan. Siinä TOK maksaa yhteistyöseurojen junioritoiminnalle bonusta asiakasomistajaostojen perusteella edellyttäen, että asiakas on ilmoittautunut mukaan seurabonusjärjestelmään. Ja tämä kaikki siis omien bonusten lisäksi - jäsen ei menetä omia bonuksiaan!

TOK on uudistanut bonusjärjestelmää vuodelle 2022. Uudistusten myötä mm. henkilötietojen käsittely on entistä turvallisempaa, seurat ja kannattajat näkevät tukijoiden määrän S-kanavaltaan ja kannattajia voi pyytää myös seuran ulkopuolelta eikä kannattajien tarvi siis olla edes mukana seuran toiminnassa!

Huom! Uudistuksen myötä kannustajaksi ilmoittaudutaan aina vuodeksi kerrallaan. Toivommekin nyt, että kaikki tutolaiset kävisivät ilmoittautumassa mukaan TuTon kannustajaksi seurabonusjärjestelmään.

Lue lisää ja tutustu ohjeisiin täällä.

Tämän helpompaa ei oman seuran tukeminen voi olla!