Kalenteri
Syyskuu 2019
vk Ma Ti Ke To Pe La Su
35
 
 
 
 
 
 
1
36
2
Harjoitukset:Varissuo 2
18:15-20:15
Jää+oheinen Ryhmä 2
Jää 18.15-19.15
3
Tapahtuma:17:40 Teroitus
Teroitus 17.40-18.40
Harjoitukset:Varissuo 1
17:45-20:00
Oheinen+jää 08-joukkue
Jää 19-20.
4
Harjoitukset:Varissuo 1
17:15-19:15
Oheiset+jää Ryhmä 1
Jää 18.15-19.15
Harjoitukset:Alfa (Raunistulantie 15)
19:00-20:30
Paini Ryhmä 2
Sisäliikuntavarustus, jalkineina sisälenkkarit, sukkasillaan tai avojaloin ei sa
5
Harjoitukset:Varissuo 2
18:00-20:00
Jää+oheiset Ryhmä 1
Jää 18.00-18.55
Harjoitukset:Varissuo 2
18:00-20:00
Oheiset+jää Ryhmä 2
Jää 18.55-19.45
6
7
Peli:Lempäälä (Urheilukatu 5)
13:00-17:15
HC Nokia, HPK-TuTo Blue, White, Red
Blue: Konsta (mv), Antto, Samu, Lucas, Max, Noel, Joona, Toivo, Edwin, Elias.
8
37
9
Harjoitukset:Varissuo 2
15:30-19:30
Tiian luistelut
R.4: 15.30-16.10R.5: 16.10-16.50R.6: 16.50-17.30R.1: 17.45-18
10
Harjoitukset:Varissuo 1
19:00-20:00
Jää+valokuvaus 08-joukkue
Henkilökuvaus 18.30 alkaen verkoilla. Jää klo 19-20, jonka aluksi
11
Harjoitukset:Varissuo 1
17:15-19:15
Jää+oheinen Ryhmä 2
Jää klo 17.15-18.15
Harjoitukset:Alfa
19:00-20:30
Paini Ryhmä 1
Sisäliikuntavarustus (ei avojaloin eikä sukkasillaan)
12
Tapahtuma:17:10 Teroitus
Teroitus 17.10-17.45
Harjoitukset:Varissuo 2
18:00-20:00
Jää+oheinen Ryhmä 2
Jää 18.00-18.55
Harjoitukset:Varissuo 2
18:00-20:00
Oheinen+jää Ryhmä 1
Jää 18.55-19.45
13
14
15
Peli:Loimaa
13:30-17:45
TuTo White, Red-Rockets, Lukko
White (paikalla 12.30): 13.30 Lukko, 16.00 Rockets, ruokailu 14.30.Kon
38
16
17
Harjoitukset:Varissuo 2
18:15-20:15
Oheinen+jää Ryhmä 2
Jää klo 19.15-20.15
Harjoitukset:Varissuo 1
19:00-21:00
Oheinen+jää Ryhmä 1
Jää klo 20-21
18
Harjoitukset:Varissuo 1
17:15-19:15
Jää+oheinen 08-joukkue
Jää klo 17.15-18.15
19
Tapahtuma:17:10 Teroitus
Teroitus 17.10-17.45
Harjoitukset:Varissuo 2
18:00-20:00
Oheinen+jää Ryhmä 2
Jää 18.55-19.45
Harjoitukset:Varissuo 2
18:00-20:00
Jää+oheinen Ryhmä 1
Jää klo 18.00-18.55
20
21
Peli:Säkylä
15:15-16:45
LäKi-TuTo Blue
Konsta (mv), Antto, Joona, Elias, Max K, Noel, Aatu, Benjamin, Samu, Lucas, E
Peli:Impivaara
18:00-19:15
K67-TuTo Red
Eelis (mv), Axel, Noa, Akseli, Noah, Tomas, Martti, Lukas, Anton, Topias, Iir
22
Peli:Varissuo 1
15:00-16:30
TuTo Red-LäKi
Tiitus (mv), Daniel, Noa, Akseli, Noah, Tomas, Martti, Lukas, Anton, Topias,
39
23
Harjoitukset:Varissuo 2
15:30-19:30
Tiian luistelut
R.6: 15.30-16.10R.7: 16.10-16.50R.4: 16.50-17.30R.2: 17.
24
Tapahtuma:17:50 Teroitus
Teroitus 17.50-18.45
Harjoitukset:Varissuo 2
18:15-20:15
Oheinen+jää 08-joukkue
Jää 19.15-20.15
25
Harjoitukset:Varissuo 1
17:15-19:15
Oheinen+jää Ryhmä 1
Jää 18.15-19.15
Harjoitukset:Alfa
19:00-20:30
Paini Ryhmä 2
Sisäliikuntavarustus (ei avojaloin eikä sukkasillaan)
26
Harjoitukset:Varissuo 2
18:00-20:00
Jää+oheinen Ryhmä 2
Jää 18.00-18.55
Harjoitukset:Varissuo 2
18:00-20:00
Oheinen+jää Ryhmä 1
Jää 18.55-19.45
27
28
29
40
30
Harjoitukset:Varissuo 2
15:30-19:30
Tiian luistelut
R.5: 15.30-16.10R.6: 16.10-16.50R.7: 16.50-17.30R.1: 17.
 
 
 
 
 
 

Linkki tilattavaan kalenteriin:  http://www.poxnet.fi/mopox/calendar/ical.php?cal=E1_4925
Kopioi osoite kalenteriohjelmaasi.  Lisää ohjeita