Kalenteri
Helmikuu 2020
vk Ma Ti Ke To Pe La Su
5
 
 
 
 
 
1
Peli:Naantali
11:35-13:05
Vg 62-TuTo Kisurit Valkoinen
mv TammistoHäikiö, Ahtinen, Poussa, VirtaKiviluoto, Saleva, Jok
Peli:Varissuo 2
19:00-20:30
TuTo TuTo White-Lukko Sininen
mv TarvainenMikkola, Pellikka, Hurskainen, VahtolaSaunamäki, Gu
2
6
3
4
Harjoitukset:Varissuo 2
16:15-19:15
Ryhmä 1 jää 16.15-17.15+oheinen Ryhmä2 oheinen + jää 18.15-19.15
Ryhmä1Ahtinen, Häikiö, Siidorov, Poussa, Ristolainen, Myyryläinen
5
Peli:Varissuo 1
19:15-20:45
TuTo TuTo Blue-Vg 62
mv sankalaHäikiö, Ristolainen, Siidorov, MyyryläinenSantalahti,
Peli:Impivaara 1
19:35-21:05
TPS Rintsit-TuTo Kisurit Vihreä
KalevaVarjonen, Virta, Löytti, TauriainenKeinonen, Leppänen,
6
Peli:Impivaara 1
19:05-20:35
TPS Norret-TuTo TuTo White
Ahlgrenvahtola, Hurskainen, Pellikka, MikkolaHeikkinen, Aaltone
Harjoitukset:Varissuo 1
19:00-21:00
Ryhmä 2 jää 19.00 + oheinen ja Ryhmä1 oheinen + jää 20.00
AAA ryhmän jäällä kaikki
7
8
Peli:Varissuo 1
15:45-17:15
TuTo Kisurit Valkoinen-Fops Vihreä
TammistoAhtinen, Häikiö, Virta, VarjonenAnnunen, Aaltonen, Lepp
Harjoitukset:Varissuo 1
13:45-15:45
Jää 13.45-14.45 + oheiset

9
Peli:Salo
15:45-17:15
Kiekkohait-TuTo Kisurit Vihreä
Jokiharjulöytti, Virta, Varjonen, TauriainenAnnunen, Louvanto,
Peli:Varissuo 1
18:00-19:30
TuTo TuTo White-TPS Rintsit
Tarvainenvahtola, Hurskainen, Pellikka, MikkolaHeikkinen, Aalto
Harjoitukset:Varissuo 2
10:00-12:00
Jää 10.00-11.00 + oheiset

7
10
11
Harjoitukset:Varissuo 2
16:15-19:15
Ryhmä 1 jää 16.15-17.15+oheinen Ryhmä2 oheinen + jää 18.15-19.15
Ryhmä1Ahtinen, Häikiö, Siidorov, Poussa, Ristolainen, Myyryläinen
12
Harjoitukset:Varissuo 2
18:00-20:00
Ryhmä2 jää 18.00 + oheinen Ryhmä1 oheinen + jää 19.00
Ryhmä1Ahtinen, Häikiö, Siidorov, Poussa, Ristolainen, Myyryläinen,
13
Harjoitukset:Varissuo 1
19:00-21:00
Ryhmä 1 jää 19.00 + oheinen ja Ryhmä 2 oheinen + jää 20.00
Ryhmä1Ahtinen, Häikiö, Siidorov, Poussa, Ristolainen, Myyryläinen,
14
15
Peli:Forssa
13:00-14:30
Fops-TuTo TuTo Blue
Sankalasiidorov, poussa, Ristolainen, MyyryläinenYllikäinen, Pu
16
Harjoitukset:Varissuo 1
15:15-17:15
Ryhmä 1 jää 15.15 + oheinen ja Ryhmä 2 oheinen + jää 16.15
Ryhmä1Ahtinen, Häikiö, Siidorov, Poussa, Ristolainen, Myyryläinen,
8
17
18
19
20
21
22
23
9
24
25
Harjoitukset:Varissuo 2
16:15-19:15
Ryhmä 1 jää 16.15-17.15+oheinen Ryhmä2 oheinen + jää 18.15-19.15
Ryhmä1Ahtinen, Häikiö, Siidorov, Poussa, Ristolainen, Myyryläinen
26
Harjoitukset:Varissuo 2
18:00-20:00
Ryhmä2 jää 18.00 + oheinen Ryhmä1 oheinen + jää 19.00
Ryhmä1Ahtinen, Häikiö, Siidorov, Poussa, Ristolainen, Myyryläinen,
27
Harjoitukset:Varissuo 1
19:00-21:00
Ryhmä 2 jää 19.00 + oheinen ja Ryhmä 1 oheinen + jää 20.00
Ryhmä1Ahtinen, Häikiö, Siidorov, Poussa, Ristolainen, Myyryläinen,
28
29
 

Linkki tilattavaan kalenteriin:  http://www.poxnet.fi/mopox/calendar/ical.php?cal=D2_4924
Kopioi osoite kalenteriohjelmaasi.  Lisää ohjeita