Kalenteri
Helmikuu 2019
vk Ma Ti Ke To Pe La Su
5
 
 
 
 
1
2
Peli:Merikarvia
15:00-16:20
MJU-TuTo Red
Tiitus (mv), Anton, Martti, Noah, Tomas, Eemil, Daniel R, Lukas, Juho, Nooa,
Peli:Varissuo 2
18:00-19:30
TuTo White-LäKi
Eelis (mv), Otso, Toivo, Tuomas, Matias, Veeti, Kosti, Daniel L, Max L, Benja
3
Peli:Varissuo 2
9:30-11:00
TPS Pärret-TuTo White
Eelis (mv), Jonne, Otso, Veeti, Jimi, Viljo, Benjamin, Toivo, Matias, Kosti,
Harjoitukset:Varissuo 1
16:00-17:15
Jää

6
4
Harjoitukset:Varissuo 2
16:00-17:30
Jää+oheinen ryhmä A
Jää 16-16.50, oheiset n. 17-17.30.Max K, Antto, Joona, Elias, Noel, Samu,
Harjoitukset:Varissuo 2
16:50-18:30
Jää+oheinen ryhmä B
Jää 16.50-17.45, oheinen n. 18-18.30.Lukas, Topias, Noah, Nooa, Noa, Mart
5
Harjoitukset:Varissuo 2
17:15-19:15
Oheinen+jää
Oheinen 17.15-17.45, jää 18.15-19.15
6
Tapahtuma:19:15 Maalivahtijää 19.15-20.15, oheinen 18.15-18.45
Rata 1
Peli:Salo
18:00-19:30
Kiekkohait-TuTo Blue
Konsta (mv), Antto, Joona, Elias, Max K, Noel, Aatu, Benjamin, Edwin, Samu, V
Peli:Varissuo 2
19:00-20:30
TuTo White-TuKV Vihreä
Tiitus (mv), Otso, Toivo, Matias, Veeti, Max L, Kosti, Jimi, Eelis, Tuomas, N
7
8
9
Peli:Varissuo 2
17:30-19:00
TuTo Red-PaRa White
Tiitus (mv), Anton, Martti, Jonne, Juho, Nooa, Topias, Eemil, Daniel R, Lukas
10
Peli:Panelia
10:30-12:00
PaRa Blue-TuTo Red
Tiitus (mv), Anton, Martti, Noah, Eemil, Daniel L, Daniel R, Lukas, Oscar, To
Peli:Varissuo 2
13:30-15:00
TuTo Blue-FoPS
Konsta (mv), Antto, Joona, Elias, Max K, Edwin, Aatu, Samu, Benjamin, Viljo,
7
11
Harjoitukset:Varissuo 2
16:40-18:00
Luistelutekniikka+oheinen
Jää 16.40-17.20, oheinen n. 17.30-18.00.
12
Tapahtuma:17:00 Teroitus
Teroitus 17.00-17.45
Harjoitukset:Varissuo 2
17:15-19:15
Oheinen+jää
Oheinen 17.15-17.45, jää 18.15-19.15.
13
Tapahtuma:19:15 Maalivahtijää, 19.15-20.15, oheiset 18.15-18.45
Rata 1
Harjoitukset:Liikuntakeskus Alfa, Raunistulantie 15
19:00-20:30
Paini
Menemme parina keskiviikkona tutustumaan TuTon painiin. Sisäliikuntavarustus, ja
14
15
Tapahtuma:17:30 Teroitus
Teroitus 17.30-18.15
Tapahtuma:18:00 TuTo-RoKi lumikolahomma
Lumenkolausta edustuksen Mestis-pelissä. Kuusi poikaa tarvitaan.Varust
Harjoitukset:Varissuo 2
17:15-18:15
Jää

16
Harjoitukset:Varissuo 2
13:30-14:45
Jää ryhmä A
Max K, Antto, Joona, Elias, Noel, Samu, Benjamin, Kosti, Edwin, Toivo, Matias
Harjoitukset:Varissuo 2
14:45-16:00
Jää ryhmä B
Lukas, Topias, Noah, Nooa, Eemil, Jonne, Martti, Oscar, Jimi, Tomas, Daniel L
17
8
18
19
20
21
Tapahtuma:17:30 Teroitus
Teroitus 17.30-18.30
Harjoitukset:Varissuo 2
17:45-19:45
Oheinen+jää
Oheinen 17.45-18.15, jää 18.45-19.45.
22
23
Harjoitukset:Varissuo 2
12:30-14:30
Oheinen+jää - ryhmä A
Oheinen 12.30-13.00, jää 13.30-14.30.Ryhmät nimetään myöhemmin.
Harjoitukset:Varissuo 2
13:30-15:30
Oheinen+jää - ryhmä B
Oheinen 13.30-14.00, jää 14.30-15.30.Ryhmät nimetään myöhemmin.
24
9
25
26
27
28
 
 
 

Linkki tilattavaan kalenteriin:  http://www.poxnet.fi/mopox/calendar/ical.php?cal=E2_3357
Kopioi osoite kalenteriohjelmaasi.  Lisää ohjeita