Seuran toimihenkilöt
Puheenjohtaja Laulumaa Janne
Varapuheenjohtaja Hellstén Jorma
Toiminnanjohtaja Toivari Henry henry.toivari@turku.fi
Hallituksen jäsen Heinonen Matti
Hallituksen jäsen Lehtonen Martti martti.ilehtonen@gmail.com
Hallituksen jäsen Lindholm Kaj
Hallituksen jäsen Maaskola Mika mika.maaskola@turunvesihuolto.fi
Hallituksen jäsen, Tiedottaja Wickström Stefan stefan.wickstrom@turku.fi 0505990211
Sihteeri Mäkelä Hanna-Mari
Taloudenhoitaja Peltonen Noora
Sihteeri, Tiedottaja Paakkinen Sini sini.paakkinen@tuto.fi
Toimistopäällikkö Saurio Tuula tuula.saurio@tuto.fi 02-2146400
Rahastonhoitaja Virtanen Miia miiavirtanen89@gmail.com
Puheenjohtaja Hakala Timo
Valmennuspäällikkö Kettunen Teemu teemu.kettunen@tuto.fi 040-1950822
Taitovalmentaja Malmikare Juuso juuso@tuto.fi 040 195 1141
Toimistopäällikkö Saurio Tuula tuula.saurio@tuto.fi 02-2146400
Puheenjohtaja Lätti Timo timo@timolatti.fi 0400-521 441
Hallituksen jäsen Järvinen Kari kari.u.jarvinen@gmail.com 0400-526 061
Hallituksen jäsen Walden Kaj-Erik kaj.walden@gmail.com 040-717 2634
Rahastonhoitaja, Sihteeri Leino Jari jari.leino@pp3.inet.fi 050-361 8648
Joukkueenjohtaja Hurme Antti antahu@utu.fi
Päävalmentaja Arvo Niko niko.arvo@gmail.com 0407499885
Joukkueenjohtaja Isotalo Kari kajuis@utu.fi
Puheenjohtaja, Valmennuspäällikkö Vahala Juha juha.vahala@wippies.com
Varapuheenjohtaja Vahala Ari ari.vahala@pp.inet.fi
Sihteeri Kuronen Marja-Liisa manski.o@luukku.com +358405187403
Puheenjohtaja, Joukkueenjohtaja Järvi Kalervo kalervo.jarvi@gmail.com
Varapuheenjohtaja Kilpeläinen Kari
Hallituksen jäsen Kirveskari Antti
Rahastonhoitaja Heino Jukka
Sihteeri Blomfeldt Micke micke.blomfeldt@gmail.com
Joukkueenjohtaja Kytöhonka Karri
Puheenjohtaja Lehtonen Martti martti.ilehtonen@gmail.com
Sihteeri Kärki Mauri mauri.karki@gmail.com
Puheenjohtaja Karlsson Karl-Johan
Joukkueenjohtaja, Valmentaja, Tiedottaja Maaskola Mika mika.maaskola@turunvesihuolto.fi
Sihteeri Rantanen Satu satu.rantanen@arkea.fi 0505507641
Taloudenhoitaja Rytkölä Anne anne.rytkola@gmail.com 0405559134
Valmentaja, Nuorisopäällikkö Koivu Mikko koivu.m.mikko@gmail.com
Toimitsijavastaava Lindström Risto risto.lindstrom@gmail.com
Jaoston jäsen Dahl Reima reidah@dnainternet.net
Kahviovastaava Hongisto Katja katja.hongisto@terveystalo.com 0407488867